,,Połączenie sił to początek. Pozostanie razem to postęp. Wspólna praca to sukces.'' - Henry Ford

ATK Development Sp. z o.o. powstała jako połączenie  dwóch firm deweloperskich Afiko Development i MONUMENT INVESTMENT.  Afiko Development została założona przez firmę budowlaną  F.H. Afiko, która z wieloletnim doświadczeniem realizuje inwestycje jako Generalny Wykonawca. MONUMENT INVESTMENT jest spółką z doświadczeniem deweloperskim i świeżym i nowoczesnym spojrzeniem na rynek mieszkaniowy w Rzeszowie. Połączenie działalności deweloperskiej z Generalnym Wykonawstwem daje możliwość wykorzystania wiedzy, doświadczenia i  najwyższych standardów, aby oferowane mieszkania spełniały oczekiwania naszych klientów. Nasza kadra jest doświadczona i wyspecjalizowana zarówno w działalności deweloperskiej, jak i  budownictwie mieszkalnym. Bycie jednocześnie Inwestorem i Generalnym Wykonawcą naszych inwestycji pozwala nam jeszcze bardziej optymalizować koszt wytworzenia mieszkań. Przekłada się to na najlepszą jakość materiałów oraz wykonania, do atrakcyjnej ceny oferowanych przez nas mieszkań. Kontrolowanie przez nas całego procesu powstawania inwestycji pozwala nam również zminimalizować ryzyko związane z niestabilnością finansową.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje powstawały w spokojnych i atrakcyjnych lokalizacjach Rzeszowa. Budujemy w wysokim standardzie aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Tworzymy miejsca, które pozwalają żyć naszym klientom tak jak chcą - spokojnie, wygodnie i przyjemnie.

Inwestycja ATK Development realizowana jest w oparciu o środki własne, bez kredytów i hipotek dzięki czemu wyróżniają się atrakcyjną ceną. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Realizujemy inwestycje zgodnie z wytycznymi ustawy deweloperskiej, która chroni środki naszych klientów. 

Kim jesteśmy, i dlaczego warto nam zaufać ?

ATK DEVELOPMENT powstała z połączenia doświadczenia firm     MONUMENT INVESTMENT i AFIKO Development.
Kim jesteśmy

Gwarancja jakości materiałów i wykonania

Kim jesteśmy

Dostosowanie do potrzeb naszych klientów

Kim jesteśmy

Nowoczesne budownictwo 

Kim jesteśmy

Budujemy od początku do końca